Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

elektrikář pro Ostrava volná místa - strana 8

Volná místa profese elektrikář pro Ostrava vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek. - strana 8

zobrazujeme 71 - 73 nabídek práce
celkem nalezeno 73 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro elektrikář Ostrava, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Provozní elektrikář

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

z: 4.4.2024 Náplň práce: - práce na údržbě elektrického zařízení a rozvodů od preventivní údržby až po havarijní opravy - spolupráce s externími firmami při řešení složitějších prací na elektroúdržbě Požadujeme: - SOU na SŠ elektrotechnického ...

Zaměstnavatel:
TATRA METALURGIE a.s.
Přidat k oblíbeným

Provozní elektrikáři

z:22.3.2024 Požadujeme: vyučení v oboru zdravotní způsobilost třísměnný provoz odborná způsobilost dle Nařízení Vlády 194/2022 Sb (dříve vyhláška §50/1978) - pomůžeme obnovit platnost. Nabízíme: velmi zajímavé ohodnocení s ohledem na kvalifikaci a ...

VOJMAR s.r.o.

provozní elektrikář

z: 7.2.2024 Požadujeme vyhl. 50 §6, řidičský průkaz sk. B Inf: schůzka po předchozí telefonické dohodě.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.