• Iwe/eWT junior (mezinárodní svářečský inženýr - inženýrka / mezinárodní evropský

Iwe/eWT junior (mezinárodní svářečský inženýr - inženýrka / mezinárodní evropský

Zaměstnavatel: KASPER KOVO s.r.o.
Žitná 476

Stručný popis pracovní pozice:
• Průběžná kontrola nastavovaných parametrů a technického
stavu svař. agregátů, bodovek, agregátů pro nastřelování svorníků
• Tvorba WPS / WPQR (svařovacích postupů) dle požadavků
technické přípravy výroby
• Řeší problematiku ochrany kořene svaru při svařování
ušlechtilých ocelí
• Příprava a školení svářečů dle požadavků firmy a zákazníků
• Hledání nových svařovacích postupů a technologií ve vazbě na
rozvoj výrobních programů
• Stanovování pořadí svařovacích operací na výrobcích
• Rozvoj technologií přípravy svarových ploch
• Dodržování integrovaného systému řízení v oblasti zvláštního
procesu svařování
• Řízení interní svářečské školy
• Průběžný dohled nad technologií svařování v KASPER KOVO
a poskytování poradenství mistrům, výrobním dělníkům
a technologům
• Kontrola výrobní dokumentace z hlediska technologie a postupu
svařování – navrhuje změny a doplnění stávající a spolupracuje
při tvorbě nové výrobní dokumentace
• Zodpovídá za procesní řízení společnosti dle EN 15085
(svařování kolejových vozidel)
• Rozvoj automatizovaného svařování
Požadujeme:
• Středoškolské vzdělání s maturitou u EWT – vzdělání technického
směru, vysokoškolské vzdělání u IWE
• Technické znalosti
• Uživatelská znalost MS Office
• Znalost požadavků normy EN 15085-2
• Znalost cizího jazyka AJ/NJ výhodou
• Flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti,
vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
• Zaškolení a získání certifikátu Mezinárodního svářečského inženýra
IWE nebo Mezinárodního evropského technologa EWT u externího
školitele na náklad zaměstnavatele
• Nadstandardní mzd

Požadujeme
Jiné
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj