• P 
  • P 
  • údržbář/údržbářka, opravář/opravářka strojních zařízení 

údržbář/údržbářka, opravář/opravářka strojních zařízení

Zaměstnavatel: CHRIŠTOF, spol. s r.o.
Radouňská 681

Vzdělání eletrotechnického směru výhodou, praxe v oboru na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou, vyhl.50/78 Sb. § 6 výhodou (lze zajistit), svářecí průkaz výhodou, zkušenosti se samostatnými opravami výrobních zařízení, znalost mechaniky, orientace v elektrotechnické dokumentaci - čtení elektroschémat, znalost MS Office, ŘP sk. B, požadujeme velmi zodpovědný a loajální přístup, časovou flexibilitu, ochotu pracovat ve 3-směnném provozu, schopnost samostatné práce, spolehlivost, konstruktivní myšlení, zájem učit se novým věcem.
Náplň práce: údržba moderních výrobních prádelenských strojů, identifikace - vyhledávání a zodpovědnost za odstranění případných poruch na strojních zařízení, provádění preventivních prohlídek v rámci preventivní údržby, vytipování potřebných náhradních dílů, zapisování oprav do informačního systému a interní dokumentace.
Nabízíme práci v prosperující společnosti s moderními technologiemi v dostupné lokalitě Štětí s v příjemném pracovním prostředí, odpovídající a motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, příspěvek na dopravu do zaměstnání až 2.700 Kč za měsíc, odměnu při pracovním výročí podle délky zaměstnání 1.800 - 8.500 Kč, odměnu při životních výročích 1.000 - 4.000 Kč, odměnu při odchodu do důchodu 2.000 - 6.000 Kč, příspěvek na zdravotní preventivní péči 700 Kč za měsíc, příspěvek dárcům krve 1000 Kč za odběr, stravenkový paušál v hodnotě 116,- Kč/den.
Pracovní poměr nejdříve na dobu určitou, po zapracování bez problému na dobu neurčitou.
Nástup dle dohody.
Životopisy zasílejte

odpovědět
údržbář/údržbářka, opravář/opravářka strojních zařízení
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj