• P
  • PROGRAMÁTOR/-KA PÁLICÍCH STROJŮ DIVIZE STROJÍRNA

PROGRAMÁTOR/-KA PÁLICÍCH STROJŮ DIVIZE STROJÍRNA

Zaměstnavatel: OSTROJ a.s.
Těšínská 1586

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření.
- Zkušenost s programováním pálicích strojů.
- Znalost technologické přípravy výroby.
- Znalost čtení výkresové dokumentace.
- Znalost programu SAPS pro W výhodou.
- Praktickou zkušenost s AutoCAD (2D) popř. podobným softwarem výhodou.
- Samostatnost, pečlivost.

NABÍZÍME:
- Dotované závodní stravování.
- Příspěvek na dopravu.
- Náborový příspěvek (u vybraných profesí).
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Benefitní program Benefit plus.
- Motivační odměňování.
- Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky.
- Vánoční dárky.
- Zázemí stabilní a seriózní společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí programování CNC pálicích strojů.
- Provádí zpracování pálicích plánů.
- Zpracovává rozřezové plány na CNC pálicí stroje.
- Podílí se na změnovém řízení obchodních případů.
- Provádí zpracování technické dokumentace.
- Vytváří elektronické šablony pro pálicí stroje.

Nástup možný ihned

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj