• P
  • Zámečník/obsluha ohraňovacího lisu

Zámečník/obsluha ohraňovacího lisu

Zaměstnavatel: CHRIST CAR WASH s.r.o.
Koterovská 534

Náplň práce:
" obsluha ohraňovacího lisu
" drobné zámečnické práce (práce na vrtačkách)
Požadované znalosti a dovednosti:
" vyučení nebo praxe ve znalosti technické dokumentace a čtení výkresů - výhodou
" ochota pracovat ve třísměnném provozu
" zkušenosti s NC ohraňovacích lisem - výhodou
" zkušenosti s technologií Amada - výhodou
" schopnost týmové práce

Co Vám na oplátku nabídneme my:
" můžete nastoupit ihned nebo dle dohody
" třísměnný provoz
" finanční ohodnocení bude odpovídat Vašim dosavadním zkušenostem
" příplatek za noční směnu nad rámec zákoníku práce
" je potřeba si také odpočinout, proto Vám nabízíme 25 dní dovolené
" přispějeme Vám na elektronickou stravenkovou kartu
" pochutnáte si na skvělém obědě (můžete si vybírat z pěti jídel)
" v létě se osvěžíte zmrzlinou a v zimě ochráníte své zdraví vitamíny od nás
" s dotovanou MultiSport kartou můžete do wellness i do fitka
" zapojíte se do inspirativního a zkušeného týmu, a navíc získáte zázemí rodinné mezinárodní společnosti

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené

Pozice určená pro region: Plzeňský kraj