• P
  • ELEKTRO-ÚDRŽBÁŘI

ELEKTRO-ÚDRŽBÁŘI

Zaměstnavatel: DONGWON CZ, s.r.o.
Třinec 745

TŘ a:20/2/2024 a:27/3/2024
Náplň práce:
- vykonává elektro-údržbářské činnosti
- zodpovídá za zásahy v oblasti elektroúdržby
- vypracovává preventivní opatření v oblasti elektroúdržby
- má zodpovědnost za kvalitu své pracovní činnosti
- pravidelně se účastní všech vzdělávacích aktivit souvisejících se zvyšováním a udržováním kvalifikace, BOZP, PO a aktivitách souvisejících se systémem kvality a enviromentu
- plní příkazy nadřízeného.
Požadujeme:
- manuální zručnost, přesnost a pečlivost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, technickou schopnost
- praxi na oddělení údržby - zkušenosti v oblasti elektroúdržby.
Výhodou:
- svářečský průkaz.
Nabízíme:
- mzda bude upřesněna při pohovoru dle pracovních zkušeností.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: kariera@dwmic.cz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj