• P
  • P
  • Autoelektrikář (M/Ž)

Autoelektrikář (M/Ž)

Zaměstnavatel: HOFMANN WIZARD s.r.o.
Čelakovského 610

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Průmyslový areál výrobního závodu Iveco Czech Republic, a. s., Čelakovského 610, Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
- montáž informačního systému do autobusů
- zkoušení funkčnosti systému elektroinstalace ve vozech na montážní lince nebo dokončovací dílně
POŽADUJEME:
- vyučení v oboru elektro
- výhodou praxe v oboru elektro
- pokud jste absolvent, vše potřebné, spolu zvládneme
- ochota pracovat ve 2 směnném provozu
NABÍZÍME:
- možnost ubytování
- bonusový program
Bližší informace na osobní schůzce.
KONTAKT: telefonicky po - pá, 8 - 15 hodin, e-mailem nebo osobně (personální kancelář, Vraclavská 200, Vysoké Mýto)
Rudischová Božena, tel.: 734 287 568, 702 242 138, e-mail: bozena.rudischova@hofmann-personal.cz

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj