• P
  • Údržbář elektro

Údržbář elektro

Zaměstnavatel: IMS - Drašnar s. r. o.
Semanínská 2090

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Co vás čeká:
- provádění pravidelných kontrol strojového parku dle plánu údržby strojů
- vedení příslušné dokumentace o pravidelných kontrolách a opravách strojového parku
- vedení příslušné průvodní a provozní dokumentace strojů
- provádění základní údržbářské činnosti dle potřeb firmy
- opravy a údržba na elektroinstalaci a na strojích a zařízeních
- provádění úprav dle čtvrtletních kontrol BOZP a PO

Co požadujeme:
- SOU elektro
- platná vyhláška 50/1978 Sb. (NV 194/2022 Sb.)
- základní znalost práce s PC
- pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost

Co vám můžeme nabídnout:
- práce v jednosměnném provozu
- příspěvek na dopravu
- stravenky
- 5 dnů placeného volna (nad rámec řádné dovolené)
- výhodný tel. tarif i pro rodinné příslušníky
- příspěvek na životní pojištění
- zvláštní prémie
- pracovní poměr na dobu určitou na 9 měsíců s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Pozice určená pro region: Pardubický kraj