• P
  • Údržbáři, správci budov, areálu

Údržbáři, správci budov, areálu

Zaměstnavatel: LXM Group a. s.
Nový Jičín
Nový Jičín

z: 14.11.2023
Požadujeme:
o praxe, znalost a aktivní činnost v oboru vodo-topo-elektro, zednických činnostech
o manuální zručnost,
o schopnost předvídání, vyhodnocení a prevence problému,
o dobrou fyzickou zdatnost,
o schopnost samostatného výkonu,
o trestní bezúhonnost,
o řidičský průkaz: B, (C+E, profesní, strojnický průkaz výhodou) !
Nabízíme:
o pracovní smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení,
o výhodné platové podmínky,
o jistotu silné a prosperující společnosti,
o služební telefon, automobil,
o nástup dle dohody, pracovní pomě bude prodloužen na dobu neurčitou, dle podmínek zaměstnavatele.
Náplň práce:
o údržba a vykonávání řemeslných prací na budovách, zařízeních a venkovních prostorách areálu,
o havarijní opravy, činnost havarijní hlídky,
o péči o zeleň,
o úklid venkovních ploch areálu a komunikací,
o odpadové hospodářství,
o stěhování, doprava.

Zaměstnanecké výhody: Stravné, služební telefon, služební automobil, ostatní firemní benefity

Kontakt: PhDr. Ing. Zuzana Kuběnová LL.M., telefonicky v Po až Pá, kdykoliv od 8:00 do 15:00 hodin na č.: 604 191 929, e-mail: zuzana.kubenova@lxmgroup.cz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj