• P 
  • P 
  • Svářeč kovů 

Svářeč kovů

Zaměstnavatel: NERIA INDUSTRY a.s.
Komenského 335

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá od 7:00 do 16:00).

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Jsme česká výrobní strojírenská firma a hledáme svářeče kovů. Je to práce na jednu směnu s pracovní dobou od 6.00 do 14.30 hodin.

Jaké znalosti musíte mít:
Je nutné, abyste uměli svařovat a měli svářečský průkaz - odbornou způsobilost podle EN287-1, eventuálně kvalifikaci podle EN 1418. Musíte umět číst technické výkresy, podle kterých budete pracovat. Očekáváme, že budete manuálně zruční, technicky zdatní a pečliví.

Co bude náplní Vaší práce:
Budete svařovat (metodou MIG, MAG) komponenty včetnmě přípravy a sestavování velkých staveb. Přípravou rozumějte broušení, vrtání, řezání, rovnání pod lisem a pomocí ohřevu. Denně se budete starat o svou svářečku, seřizovat, ošetřovat a udržovat ji v dobrém stavu. Při práci se neobejdete bez jeřábu, takže počítejte s tím, že budete manipulovat s materiálem a svařencem pomocí 12,5 tunového jeřábu - ale nebojte, zaškolíme Vás.

Co Vám nabízíme:
Smlouvu na dobu neurčitou. Práci se svařovacím zařízením značky FRONIUS, LORCH.
Možnost práce přesčas. Náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč. Firemní benefity (dotované stravování v areálu firmy, firemní pracovní oděv, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky atd.). Nástupní mzda od 34 000 Kč.

Zaměstnanecké výhody:
Firemní benefity (firemní oděv, montérky, příspěvek na stravování, jídelna v areálu firmy, firemní akce,..).

Požadujeme
Zkoušky svařování

odpovědět
Svářeč kovů
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj