• P 
  • P 
  • Truhlář 

Truhlář

Zaměstnavatel: SNABYTEK COMPANY s.r.o.
K Šachtě 696

1. kontakt telefonicky, e-mailem, osobně. Životopis zašlete na e-mail: info@snabytek.cz s předmětem "TRUHLÁŘ", na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor. Případné dotazy na tel. č.: 773 452 282, p. Miketa, jednatel. Osobně na ul. 28. října 153, Ostrava.

Nabídneme Vám práci bez nadsázky ve skvělé partě lidí, kteří tvoří ve firmě velmi dobrou atmosféru. Zakládáme si na dobrých vztazích a snažíme se tvořit zázemí, ve kterém se dobře pracuje. Naše výroba je zaměřena na kvalitu provedení. Na tom nám velmi záleží, tomu odpovídá i kvalitní vybavení, kvalitní zázemí, práci na moderních technologiích (CNC, nářezové centrum, olepovací centrum atd.), naučíme Vás spoustu nových dovedností, které rozšíří vaše schopnosti. Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Vaší práci u nás umíme dobře ohodnotit solidním platem s množstvím různých benefitů a motivačních složek s pravidelným každoročním navyšováním mzdy. Zažijete s námi nejrůznější firemních akce.

Vyrábíme nábytek na míru převážně z DTDL 70%, 20% dýha, 10% masiv. Kuchyně, skříně, obývací stěny, dětské pokoje a další nábytek na míru. Zákazník u nás může poptat celý interiér. Provozovna v Ostravě Hrušově (150m od MHD zastávky Žižkova trolejbus 103,106,113) Před halou máme také velké parkoviště, kde lze zaparkovat auto.

Benefity:
Stravenkový paušál, příspěvek na důchodové připojištění po 1 roce zaměstnání.
Sleva na firemní výrobky, materiál za velmi výhodných podmínek v rámci kreditu, firemní akce, vzdělávání
Ranní směny od 6-14:30 hod
Zázemí stabilní a úspěšné společnosti
Pohodovou partu kolegů, kte

odpovědět
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj