• P
  • P
  • ZEDNÍK/ZEDNICE

ZEDNÍK/ZEDNICE

Zaměstnavatel: Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o.
Majakovského 204

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Čarnecká Liběna, tel. 582343858 (volat 8:00-14:00),
e-mail: carnecka@navratilpv.cz, provozovna: Majakovského 204/4, 798 11 Prostějov.
Nabízíme práci na HPP s nástupem ihned nebo dle dohody, jednosměnný provoz Po-Pá, 40 hod. týdně, příjemnou a zajímavou práci v menším, přátelském kolektivu.

Požadujeme: praxi v oboru, řidičské oprávnění skupiny B výhodou, trestní bezúhonnost.
Očekáváme aktivní a přátelský přístup, spolehlivost, fyzickou zdatnost, manuální zručnost, samostatnost, aktivní přístup k práci, dochvilnost a zodpovědnost vůči svěřeným úkolům a majetku.

Náplň práce: zednické práce, zateplování fasád, obklady, dlažby, hydroizolace, ostatní stavební a pomocné práce

Nabízíme: nástupní mzda 27.000 Kč, osobní ohodnocení, po zapracování odměny dle šikovnosti, stravenky.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj