• P
  • Dílenští klempíři

Dílenští klempíři

Zaměstnavatel: H & B delta, s.r.o.
Bobrky 382

DÍLENŠTÍ KLEMPÍŘI
POŽADUJEME: základní vzdělání, praxe ve výrobě, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, čtení jednoduchých výkresů a znalost kontrolního měření výhodou, technické myšlení, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE: výroba produktů z plechu, práce na klempířské dílně, čtení technické dokumentace, práce s měřidly, zámečnické a kompletační práce, příprava a seřízení stroje, kusová výroba, výroba fasádních kazet z plechů a bondů, kontrola hotových výrobků
NABÍZÍME: dvousměnný provoz (7,5 hod.), HPP (pravidelný příjem, placené přesčasy i nad rámec zákona), práce na nejnovějším vybavení v oboru, systém vlastního zaškolení, firemní benefity (roční bonus, stravenkový paušál v hodnotě 110,- Kč, 5 dnů zdravotního volna, odměna za přítomnost, příspěvek na PP, možnost dalšího postupu, příspěvek k životnímu jubileu, a další)
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v pracovní dny v době 8:00 - 14:00 h. na čísle: 725 675 531 nebo e-mailem na: kariera@hbdelta.cz
Ov.tel.: 28.2.

Pozice určená pro region: Zlínský kraj