• P
  • P
  • Servisní mechanici měření a regulace

Servisní mechanici měření a regulace

Zaměstnavatel: Niersberger Instalace, s.r.o.
náměstí Winstona Churchilla 1800

: Kněnická Jana, tel.: 317 721 471, e-mail: knenicka@niersberger.cz
Náplň práce:
" technická správa, zajištění provozuschopného stavu a průběžná kontrola technologií budovy, požadavky související s provozem objektu
" běžná údržba a opravy (technické zařízení budovy - např. VZT výměna filtrů aj.)
" vedení a kontrola provozních deníků zařízení
" nastavování měření a regulace objektu, úpravy požadovaných teplot aj.
" aktivní účast na odstranění případných havárií a závad ve spravovaném objektu
Požadujeme:
" SOU/ SŚ elektro pro technické zařízení budov, příbuzné obory
" způsobilost dle vyhlášky č. 50/78, do par. 6 (nebo nařízení vlády 194/2022 Sb.)
" zkušenosti v oblasti správy a údržby objektů výhodou
" znalost práce na PC
" manuální zručnost
" spolehlivost, samostatnost, flexibilita, komunikační a organizační schopnosti, smysl pro přesnost a logické myšlení
Nabízíme:
" motivující finanční ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe
" zajímavou a různorodou pracovní náplň
" široké spektrum firemních benefitů
" možnost dalšího vzdělávání
" služební vůz
" práci v dynamickém kolektivu
" zázemí stabilní společnosti
" nástup možný ihned/ dohodou
" absolventy rádi zaučíme

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek