• P
  • Seřizovač, údržbář

Seřizovač, údržbář

Zaměstnavatel: HARLINGEN s.r.o.
Dvořákova 328

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE:
- provádění oprav a údržby technického a technologického vybavení
- dodržování a kontrola plánů údržby a podílení se na jejich tvorbě
- návrh a výroba výrobních a zkušebních přípravků
- základní seřizování technologického vybavení
- podílení se na tvorbě pracovních návodek
POŽADUJEME:
- SŠ v oboru elektro, praxe min. 3 roky, elektro školení - NV 194/2022 (dříve vyhláška 50)
- znalost Microsoft Office
- částečná znalost AJ/NJ vítána
- technické myšlení, čtení výkresů
- kreativita, schopnost komunikovat, samostatnost, flexibilita
- schopnost pracovat v týmu
- ochota dále se vzdělávat
- řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME
- odměna za splnění 100% docházky v měsíci
- dotované stravování
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: telefonicky 6 - 14 nebo e-mailem

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Pozice určená pro region: Pardubický kraj