• P
  • Správce budov - údržbář

Správce budov - údržbář

Zaměstnavatel: Solar Development s.r.o.
Mrákov 143

Váš profil:
*máte praxi v zednictví, instalatérství, obkladačství, klempířství, bytové rekonstrukce apod.
*umíte zacházet s křovinořezem a popř. s motorovou pilou
*disponujete ŘP sk. B, VZV výhodou
*jste ochoten pracovat v různých provozovnách zaměstnavatele i v Německu (dle potřeby)
*dobrý fyzický stav, odolnost vůči stresu
*zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů
*samostatnost, flexibilita a aktivní přístup k práci
*NJ výhodou

Co bude Vaším úkolem:
*údržbářské práce budov v provozovnách majitele
*opravy všeho druhu, zednické práce, obkladačské práce atd.
*zahradnické, pomocné a výkopové práce
*stěhování a transport materiálu
*úklid v areálech

Nabízíme:
*zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
*finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
*dotované stravování
*zajištění případné dopravy
*nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v odpovědi na tento inzerát.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Pozice určená pro region: Jihočeský kraj