• P
  • Stavbyvedoucí

Stavbyvedoucí

Zaměstnavatel: PALIS Plzeň, spol. s r.o.
Všeruby 24

Jsme stabilní společnost s historií 30 let . Stavíme prefabrikované dřevostavby na míru klientům Od rekreačních chat po školské a veřejné budovy .
Máme vlastní výrobní areál s moderním vybavením . V oboru máme velice dobré reference a pravidelně získáváme prestižní ocenění .
POŽADAVKY:
- minimálně SŠ stavebního směru , praxe v oboru 5 let
- technické předpoklady, zodpovědný přístup , loajalita ,samostatnost
- organizační schopnosti při vedení stavby
Náplň práce :
- přijímání a předávání stavebních zakázek
- tvorba harmonogramů staveb, vedení a koordinace staveb
- kontrola ekonomiky zakázek
- vedení kontrolních dnů
- kontrola dodržování BOZP
- řízení činnosti kmenových zaměstnaců
- řízení činnosti subdodavatelů
NABÍZÍME:
- smlouvu na dobu neurčitou
- práci v mladém přátelském kolektivu
- služební vůz
- telefon

Pozice určená pro region: Plzeňský kraj