• P 
  • P 
  • Svářeč CO2 / nerez 

Svářeč CO2 / nerez

Zaměstnavatel: FUTURA AM s.r.o.
Plzeň
Plzeň

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné svářeče CO2 a nerezu do společnosti vyrábějící kovové rošty a odvodňovací systémy v Plzni na Borských polích (Nová hospoda).
Svářeč CO2 svařuje kovové a nerezové rošty, jedná se o bodování roštů v NORMĚ.
Výhodou praxe v oboru, zkušenosti se svařováním nerezu a práce s bruskou.
Požadujeme platné papíry na CO2 - postačuje základní kurz, manuální zručnost a fyzickou zdatnost, ochotu učit se novým věcem, zdravotní stav vyhovující dané pracovní pozici, orientace ve výkresové dokumentaci (zakázkové rošty s výřezem).
Nabízíme práci v české, stabilní společnosti s tradicí od roku 2008 a perspektivou do budoucnosti, každoroční navyšování mezd, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 25 dní dovolené, pravidelné měsíční prémie, možnost karierního růstu, práci na hlavní pracovní poměr s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, možnost zajištění ubytování, proplacení lékařské prohlídky, možnost zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele, pro nové zaměstnance poskytujeme týdenní zálohy, mzdy vyplácíme na účet, možnost i na dobírku (v hotovosti), veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení zapůjčujeme našim zaměstnancům ZDARMA.

Zaměstnanecké výhody:
Pravidelné měsíční prémie, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 25 dní dovolené, možnost karierního růstu, zajištěné ubytování, týdenní zálohy, mzda na účet nebo na dobírku, ZDARMA školení a školící materiály

Kontakt:
Telefonicky: Po - Pá od 9:00 do 15:00 hod (na osobní pohovor je důležité se předem telefonicky objednat)
e-mailem: nab

odpovědět
Svářeč CO2 / nerez
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj