• P
  • SKLADNÍK / MECHANIK / ÚDRŽBÁŘ (HPP, DPP, DPČ)

SKLADNÍK / MECHANIK / ÚDRŽBÁŘ (HPP, DPP, DPČ)

Zaměstnavatel: Anglicky-travnik s.r.o.
Valcířská 522

A16 z:19/7/2022 (HPP, DPP, DPČ) a:9/11/2022
Náplň práce:
- balení balíků pro e-shop, příjem a výdej zboží
- údržba travnatých ploch za pomocí strojového vybavení (ručně vedené stroje a mechanizace za malotraktor)
- opravárenské práce na malotraktorech a zahradní technice
- ostatní drobné údržbářské práce na firemních objektech.
POŽADUJEME:
- zodpovědnost, loajalitu, flexibilitu, uvažování "selským" rozumem
- základní znalost obsluhy počítače (prohlížení elektronických katalogů, hledání na internetu, obsluha skladového software apod.)
- zručnost a nápaditost při opravách strojů, kutilský přístup
- organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem
- řidičský průkaz sk. B, výhodou skupina E, ale není podmínkou
- aktivní přístup a nikoli jen slepé plnění úkolů
- rychlost učit se novým požadavkům
- časová flexibilita v sezónních špičkách
- slušné chování a komunikaci s lidmi a zákazníky
- smysl pro pořádek a chuť do práce
- schopnost zvládat stresové situace.
NABÍZÍME:
- pracovní poměr v plném či zkráceném úvazku
- klidné pracovní prostředí na předměstí Frýdku-Místku v centru Lískovce (dobrá dostupnost MHD)
- zajímavou a různorodou práci
- jednosměnný provoz s občasnou nutnou flexibilitou v sezónních špičkách
- přátelský kolektiv menší firmy.
Kontakt telefonicky, emailem.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj