• P
  • Údržbář pro technické zařízení budov

Údržbář pro technické zařízení budov

Zaměstnavatel: Čistící stroje s.r.o.
Tovární 118

Co budete dělat: servis, údržba a opravy menšího rozsahu na technickém zařízení budov, zámečnické práce - opravy klik, vrat apod., drobná stavební údržba, elektrikářské práce - výměna žárovek apod. - nejedná se o odborné práce, práce s počítačem, vedení, zpracování a vyřízení interních požadavků na servis a údržbu, obsluha VZV vozíku, komunikace se servisními techniky, podpora servisních techniků, kontrola servisní činnosti a údržby.
Požadavky: zkušenosti a praxe v oblasti údržby technických zařízení, samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup, komunikativnost.
Co nabízíme: stravenky, pracovní smlouva na dobu neurčitou, pravidelné odměny (vánoce a dovolená), dovolená 25 dní, zaměstnání a pracoviště v renomované mezinárodní společnosti.

Pozice určená pro region: Jihočeský kraj