• P
  • PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

Zaměstnavatel: MOTORPAL, a.s.
Topolová 816

První kontakt telefonicky 567 587 330 Po-Pá od 8:00 do 12:00 hod. nebo e-mailem: Ivondrakova@motorpal.cz
Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru
- zkušenosti s údržbou strojů (výhodou, nikoliv podmínkou)
- aktivní přístup k práci, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se novým věčem
Náplň práce:
- oprava a údržba strojů
- preventivní prohlídky strojů
- dvousměnný provoz
Nabízíme:
- dovolenou navíc
- dotované závodní stravování (cena oběda ji od 33Kč)
- pracovní doba 37,5 hodin týdně
- motivační složky mzdy
- výhodné telefonní tarify
- karta Multisport permanentky na sportovní utkání (lední hokej)
- důkladné zaškolení nově nastupujících pracovníků
- slevy na zboží a služby u vybraných obchodních partnerů
- další prémie a benefity aj.

Pozice určená pro region: Kraj Vysočina