• P
  • Technik elektrikář

Technik elektrikář

Zaměstnavatel: V-systém elektro s.r.o.
Rubešova 626

Pracoviště: Benešov
Vyhl. 50, návrhy a technické poradenství v oblasti větrání a vytápění rodinných domů a servis.
Náplň práce:
o technické návrhy a zpracování cenových nabídek
o technické poradenství v oblasti větrání, vytápění, popř. fotovoltaiky (postupné zaškolení pro jednotlivé technologie)
o komunikace se zákazníky
o technická podpora pro obchodníky
o reklamace a servis
o vedení montáží a zaškolování nových montážních firem
o podpora obchodu v terénu (spoluúčast na veletrzích cca 5x do roka apod.)
Co nabízíme:
o práce na HPP (pracovní smlouva) ve stabilní společnosti
o kombinace práce v kanceláři a v terénu (orientačně v poměru dní v týdnu 4:1 až 3:2)
o vybavení pro práci samozřejmostí (notebook, firemní telefon, po zapracování a zkušební době možno služební vůz)
o vstupní technická školení, následně průběžná produktová školení
o práce vhodná i pro šikovného absolventa
o nástup možný ihned
Požadujeme:
o min. SŠ v oboru elektro nebo souvisejícím
o vyhláška 50/1978 Sb. (nebo vzdělání umožňující získat oprávnění)
o dobrá znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost
o ŘP sk. B a ochota cestovat (ČR);
V případě zájmu o tuto pozici prosíme o zaslání motivačního dopisu a CV (obojí podmínkou).

Pozice určená pro region: Středočeský kraj