• P
  • P
  • ELEKTRIKÁŘI (ÚDRŽBÁŘI)

ELEKTRIKÁŘI (ÚDRŽBÁŘI)

Zaměstnavatel: Beskyd Fryčovice, a.s.
Fryčovice 606

A16 z:28/4/2022 a:12/12/2023
Pracovní náplň:
- Elektroúdržba v rámci celého podniku dle potřeby
- Periodické kontroly ručního nářadí a elektrospotřebičů v celém podniku
- Práce týkající se provozu elektro přístrojů, vedení (vyhláška 50/1978 Sb. - není podmínkou)
- Montáž, rekonstrukce, údržba, opravy týkající se objektů a zařízení objektů, seřizování strojů
- Seřizování, údržba a ošetřování nástrojů a nářadí, zařízení.
Pracovní doba:
- Jednosměnný provoz, ranní směny
- 8 hodinová pracovní doba pondělí až pátek
- S možností přesčasové práce dle potřeb provozu.
Požadujeme:
- Střední vzdělání zakončené minimálně výučním listem (praxe není podmínkou, přijmeme kandidáty i po vyučení, bez praxe)
- Samostatnost a vysoké pracovní nasazení
- Preciznost, aktivní přístup k plnění zadaných úkolů.
Nabízíme:
- Dobré mzdové ohodnocení, včetně odměn, příplatků za přesčasovou práci
- Příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, odměny k životnímu jubileu, pracovnímu výročí apod.
- Silné, stabilní zázemí v české potravinářské firmě s dlouholetou tradicí.
Kontakt telefonicky, emailem.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj