• P
  • Pomocníci elektrikářů

Pomocníci elektrikářů

Zaměstnavatel: M&M ELEKTRO INSTAL s.r.o.
Družstevní 1602

POMOCNÍCI ELEKTRIKÁŘŮ

POŽADUJEME: : SŠ elektro, praxe výhodou, ŘP sk. B (aktivní řidič), podmínkou je Osvědčení dle vyhl. č. 50/78 sb.min § 5 (v případě neplatnosti, firma zajistí obnovu, manuální a technická zručnost, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE: příprava kabeláže a konečné zapojení, elektromontáže, rozvody elektro, slaboprodu, silnoproud, místem výkonu práce jsou stavby v celém Zlínském kraji
NABÍZÍME:možnost profesního a odborného růstu, mzdové ohodnocení odvíjející se od pracovních výkonů, příspěvek na stravné, pravidelné odměny (v závislosti na odvedené práci), 5 dnů benefitního volna, příspěvek na dovolenou, vánoční bonus (odvíjející se od odvedené práce). Jednosměnný provoz, práce na dobu určitou (později prodloužení na dobu neurčitou)
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v pracovní dny 8:00-15:00 hod. pan Roman Minář, tel. 774 043 409

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Pozice určená pro region: Zlínský kraj