• P
  • Zámečníci - svářeči, montéři squashových kurtů

Zámečníci - svářeči, montéři squashových kurtů

Zaměstnavatel: ASB SQUASH s.r.o.
Svatopluka Čecha 2088

z: 12.04.2022
Požadavky:
- SOU/SŠ technického směru
- Minimálně 5 let praxe v řemeslné výrobě
- Vysoké pracovní nasazení a flexibilita
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Základní znalost anglického jazyka výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Svářečský průkaz výhodou
- Průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku výhodou
- Uživatelská znalost práce na PC (Internet)
Osobní požadavky:
- Manuální zručnost
- Spolehlivost
- Ochota cestovat do zahraničí
- Ochota přejímat odpovědnost za svou práci
- Ochota dále se vzdělávat
- Flexibilita
Náplň práce:
- příprava ocelových dílů (řezání, vrtání, broušení)
- pomocné zámečnické práce
- montáž a renovace squashových kurtů, zejména v zahraničí
- dodržování zásad bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci
- zajištění kvality prováděných prací v místě stavby
Nástup:
- Dle vzájemné dohody (předpokllad 1.5.2022)
Nástupní mzda:
- Nástupní mzda v závislosti na praxi a splnění požadavků 22.000 - 25.000 Kč
- Další růst mzdy po ukončení zkušební doby v návaznosti na prokázané schopnosti a dosažené výsledky
- Prémie dle dosažených výsledků
Nabízíme:
- Spolupráci na plný pracovní úvazek
- Práce na dílně s možností krátkodobých montáží v zahraničí
- Možnost seberealizace
- Atraktivní práci ve stabilní společnosti se zajímavým produktem
- Výkonný a přátelský tým spolupracovníků
- Využití jazykových znalostí
- Motivující finanční ohodnocení dle praxe a odborné kvalifikace

Kontakt: Lenka Bayerová, telefonicky ve dnech PO až PÁ od 7:00 do 16:00 hodin na č.: 556 767 360, 602 762 063, e-mail: bayerova@nosta.cz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj