• P 
  • P 
  • Správci majetku - údržbáři 

Správci majetku - údržbáři

Zaměstnavatel: Charita Valašské Meziříčí
Kpt. Zavadila 1345

SPRÁVCI MAJETKU - ÚDRŽBÁŘI
Co Vás u nás čeká:
budete zodpovědný za provádění běžné údržby majetku a opravy nebytových a venkovních prostor objektů, vč. jejich zařízení, diagnostiku závad a řešení jejich odstranění, budete vykonávat údržbářské, zámečnické, zednické, zahradnické, malířské a jiné řemeslné práce,
k vašim pracovním povinnostem bude patřit řízení, údržba a běžné opravy silničních motorových vozidel (do 3,5 t) a zajišťování sezónního servisu a technických prohlídek, oceníme vaši samostatnost, spolehlivost, důslednost v práci a manuální zručnost, neobejdete se bez čistého trestního rejstříku, řidičského průkazu sk. "B" - aktivní řidič, zdravotní způsobilosti i pro práci ve venkovním prostředí, potřebujete ukončené střední vzdělání (výuční list) nejlépe v technickém oboru (elektro, stavební, strojní, automechanik), výhodou - osoby se zdravotním znevýhodněním nebo se zdravotním omezením.
Co můžete očekávat od nás:
zajímavou a pestrou práci, která dává smysl, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, 1 týden dovolené navíc, služební telefon, plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz, možnost flexibilní pracovní doby, základní nástupní mzdu ve výši 24.100 až 25.850,- Kč, po zapracování navýšení mzdy o osobní příplatek.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 700 980 v době od 8:00-14:30 hod., písemně na e-mail romana.kladivova@valmez.charita.cz nebo osobně na adrese Charita Valašské Meziříčí, Romana Kladivová, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí.

odpovědět
Správci majetku - údržbáři
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj