• P
  • Údržbáři

Údržbáři

Zaměstnavatel: Weekamp Doors s.r.o.
Lačnov 81

ÚDRŽBÁŘI

POŽADUJEME: Vyhlášku 50/1978 Sb. §6, řidičský průkaz B, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, zkušenosti na obdobné pozici
PRACOVNÍ NÁPLŇ: Hledáte stabilní zaměstnání v blízkosti svého bydliště?
Jsme mezinárodní firma s téměř 19-letou tradicí, řadíme se mezi přední zaměstnavatele Valašskoklobucka a Hornolidečska a hledáme nového kolegu na pozici údržbář. Vaší náplní práce bude jak preventivní údržba, tak oprava strojních zařízení, výrobních linek a vybavení společnosti, a to především v elektrotechnické oblasti.
NABÍZÍME: práce ve 2-směnném provozu, perspektivní a stabilní práci u zahraniční firmy, odpovídající mzdové podmínky, možnost kariérního růstu, benefity (13. mzda, plně hrazené stravné, příspěvek na dopravu, zvýhodněné mobilní tarify, právní poradenství, poukázky na masáž, do drogerie, akce, večírky), firemní oblečení, obuv, příplatek za práci přesčas 50 %
PRVNÍ KONTAKT: osobně v sídle firmy denně 08:00 - 15:00, telefonicky Ing. Dominika Baklíková, tel: +420 601 130 900, popř. email: d.baklikova@weekamp-doors.cz

Údržbáři
Pozice určená pro region: Zlínský kraj