• P
  • Elektrikář/ka, elektromechanik/čka

Elektrikář/ka, elektromechanik/čka

Zaměstnavatel: Salzburg Schokolade CZ s.r.o.
Plzeňská 808

Způsob 1. kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem: životopis na e-mail lucie.hrdlickova@schoko.at
Náplň práce:
- provádění oprav, údržby, seřizování a optimalizace výrobních strojů a zařízení
Požadavky:
- ukončené vzdělání v oboru elektrikář, elektromechanik nebo elektrotechnik
- podmínkou je osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb.
- výhodou je praxe v oddělení údržby na pozici elektrikář, elektromechanik
- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
- manuální zručnost a technické uvažování samozřejmostí
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení, zajímavou a perspektivní práci, zázemí stabilní společnosti, práce v čistém potravinářském provozu, firemní vzdělávání.

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

Pozice určená pro region: Plzeňský kraj