• P 
  • P 
  • Pracovníci technického úseku - údržbáři 

Pracovníci technického úseku - údržbáři

Zaměstnavatel: Tesco Stores ČR a.s.
Masarykova 873

PRACOVNÍCI TECHNICKÉHO ÚSEKU - ÚDRŽBÁŘI
Jaká bude Vaše role?
Zabezpečovat opravy a údržbu zařízení uvnitř i vně prodejny, provádění předepsaných revizí, pravidelných prohlídek, vést a řádně ukládat provozní knihy a technické dokumentace,
odpovídat za úsporné hospodaření s energiemi, spolupráce s bezpečnostním technikem v
oblasti BOZP a PO.
Uvítáme, pokud…
máte platnou vyhlášku 50/78Sb., máte praxi v oboru alespoň 1 rok, jste manuálně zruční a samostatní, vám nevadí směnný provoz, pracovní pohotovost a práce o víkendu, vlastníte výuční list v oboru zámečnictví/elektromechaniky (výhodou, nikoliv podmínkou).
Budete u nás pracovat rádi, protože:
při nástupu získáte 10% slevu na každý nákup v Tesco a další výhody od našich partnerů,
příspěvek na stravování vám vyplatíme ve mzdě, si užijete 25 dní dovolené, mzdu vyplácíme pravidelně k 10. dni v měsíci, dorovnáváme mateřskou/otcovskou dovolenou do 100% čisté mzdy, případně nabízíme 2-týdenní otcovské volno nebo 8 týdnů placeného volna při adopci,
nabízíme MultiSport kartu za zvýhodněnou cenu, se k ostatním chováme tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám, podporujeme vzdělávání, rozvoj, inovace a kariérní růst, odměňujeme věrnost a doporučení nového kolegy nebo kolegyně, každý rok získáte vánoční odměnu.
Pokud nehledáte jenom práci, ale chcete mít kolem sebe i skvělé lidi, stabilitu a kariérní příležitosti, jste pro nás správný člověk na správném místě!
První kontakt: e-mailem na: cz11059boa@tesco.com

odpovědět
Pracovníci technického úseku - údržbáři
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj