• P
  • Mechanik - údržbář / mechanička - údržbářka

Mechanik - údržbář / mechanička - údržbářka

Zaměstnavatel: ARIES, a.s.
Žižkova 507

MECHANIK - ÚDRŽBÁŘ / MECHANIČKA - ÚDRŽBÁŘKA
Jaká bude Vaše náplň práce
- kontrola strojů a zařízení dle platných předpisů včetně preventivní údržby
- opravy závad na výrobních strojích a ve venkovních prostorách firmy
- zajištění svozu v rámci odpadového hospodářství
- obsluha manipulační techniky a rozvoz zboží mezi výrobou a expedicí
- kontrola a evidence funkčnosti tlakových zařízení a parního kotle
Co od Vás očekáváme
- ukončené odborné vzdělání s technickým zaměřením (výuční list)
- řidičský průkaz sk. B
- manuální zručnost
- svářečský průkaz
Co bude výhodou
- zkušenosti na obdobné pozici
- topičský průkaz
Co získáte
- práci ve stabilní české firmě
- dobré platové ohodnocení
- benefitní program pro zaměstnance
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, benefitní program pro zaměstnance.
Pokud jste šikovný a pracovitý člověk, chcete pracovat v malém kolektivu ve firmě s rodinnou atmosférou a získat stabilní práci, zašlete nám svůj profesní životopis.

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj