• P
  • Jeřábník, vazač - jeřáb ovládaný ze země

Jeřábník, vazač - jeřáb ovládaný ze země

Zaměstnavatel: PORFIX CZ a.s.
Třebovická 5543

ZZ §97 písm. d) ZoZ STRPĚNÍ

Kontakt: Vaše životopisy zasílejte na e-mail: personalni.ostrava@pofix.cz, tel: 602 532 141.

Náplň práce:
Obsluha mostových elektrických jeřábů s nosností nad 5 000 kg, manipulace a ukládání břemen (ocelových podložek, prázdných ocelových forem, forem se zrající hmotou a hotových pórobetonových tvárnic) na určené místo.

Požadujeme
- výuční list, případně základní vzdělání s praxi jeřábníka a vázače
- ochotu pracovat ve 12-ti hodinovém směnném režimu(dlouhý-krátký týden)
- zodpovědný přístup k práci, ochotu pracovat v kolektivu

Nabízíme
- plat až 30 000.-
- po splnění ukazatelů 13. a 14. platy
- 25 dnů dovolené
- příspěvky na regeneraci
- příspěvek na stravu v zaměstnání
- příspěvek až 500.- na penzijní spoření
- zaměstnavatelem plně hrazené dětské letní tábory a další…
- samozřejmostí je zaškolení a zajištění zákonného školení na náklady společnosti.
- stabilní zaměstnání

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj