• P
  • Stavební truhláři

Stavební truhláři

Zaměstnavatel: eTruhlárna, s.r.o.
Arnoštova 0

Požadavky: SŠ ideálně technického směru, technické uvažování a příjemné vystupování podmínkou, praxe na obdobné pozici, aktivní řidič (skup. B), čtení výkresové dokumentace, znalost programu Helios vítána, znalost AJ vítána, ochota učit se nové věci a vzdělávat se podmínkou, komunikativnost, loajálnost, organizační schopnosti a zodpovědnost za konanou práci bereme za samozřejmost, hrubá mzda je závislá na osobním přístupu, znalost ČJ podmínkou

Pracovní náplň: Realizace a vedení svěřené zakázky od A do Z, účast na kontrolních dnech, kontrola kvality prováděných prací, koordinace přidělených zaměstnanců, předávání zakázky, řešení vad a nedodělků, komunikace se zákazníkem, administrace, příprava podkladů k fakturaci

Zaměstnanecké výhody: Stabilní zaměstnání, stravenky, možnost získání praxe, zajímavé zakázky, kancelář v nově zkolaudované budově, posezení na židli Herman Miller

Pozice určená pro region: Středočeský kraj