• P 
  • P 
  • Stavební technik - stavbyvedoucí 

Stavební technik - stavbyvedoucí

Zaměstnavatel: RD Rýmařov s. r. o.
8. května 1191

Požadujeme:
střední vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru stavebnictví, pozemní stavitelství, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, praxi v oboru, práce s PC, způsobilost k řízení osobního automobilu, znalost technického kreslení ve stavebnictví a čtení výkresové dokumentace, nutností znalost AJ nebo NJ, znalost technologií stavebních prací, časovou flexibilitu z důvodu výkonu práce po celé ČR i v zahraničí - pracovní cesty.
Základní pracovní činnosti:
Řízení a organizace provádění prací na vymezené stavbě podle operativního plánu. Zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm. Kontrola připravenosti staveniště a jeho vybavení před zahájením stavby i v jejím průběhu. Kontrola odstranění závad při provádění stavby. Zajišťování plynulosti výstavby, kontrola plnění termínů, řízení realizace staveb a stavebních prací, koordinace průběhu a vazeb stavebních prací. Přebírání a předávání stavenisště. Vedení příslušné technické a provozní dokumentace.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, finanční příspěvek na dovolenou, příspěvek na dětskou rekreaci, odměny při životním jubileu, příspěvek na penzijní připojištění, očkování proti chřipce a další benefity.
Hlásit se na e-mail personalni@rdrymarov.cz nebo sramek@rdrymarov.cz nebo na tel. č. 602 594 761, 602 539 323 /Po-Pá od 7.00 do 15.00 hod./ nebo osobně na výše uvedené adrese /Po-Pá od 7.00 do 15.00 hod./
Z : 4.3.2022

odpovědět
Stavební technik - stavbyvedoucí
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj