• P
  • Stolař/truhlář

Stolař/truhlář

Zaměstnavatel: Rewise s.r.o.
Brantice 305

Náplň práce:
Do naší společnosti hledáme kolegu pro plnění zakázek dle obchodních objednávek podle přesného návodu, ruční kontrola a balení výrobků, výpomoc při komunikování s dodavateli, zajištění chodu malé výroby.

Nabízíme:
mzdu dle praxe a šikovnosti
roční bonusy
nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.)
kvalitní zaučení
5 týdnů dovolené
3 dny volna na zotavenou (sick days)
odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, zaškolování, apod.
motivující práci s možností profesního rozvoje
čisté pracovní prostředí

Požadujeme:
Praxe v oboru
samostatnost
spolehlivost
čistý trestní rejstřík
znalost práce na dřevoobrábějících strojích
znalost práce na PC
ŘP skupiny B - výhodou

Hlásit se na tel. č. 601 331 737
Z : 24.2.2022

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj