• P
  • Mechanik - údržbář

Mechanik - údržbář

Zaměstnavatel: Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Bor 54

smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou
Způsob 1.kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem: zaslání profesního životopisu na kontaktní email.
NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:
- denní peržba a opravy výrobních strojů
- spolupráce se seřizovači a nástrojaři
- diagnostika a odstraňování závad výrobních strojů

OD VÁS OČEKÁVÁME:
- prokazatelné zkušenosti s opravami výrobních zařízení min. 1 rok
- základní znalost oborů hydraulika, pneumatika mechanika
- schopnost číst výkresovou dokumentaci
- manuální zručnost
- schopnost týmové práce a aktivní komunikace, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivitu, zájem a ochotu se dále vzdělávat
- svářečský průkaz či další profesní osvědčení z oborů strojírenství nebo elektro
- znalost obsluhy obráběcích strojů (frézy, soustruhu, …) vítána

NABÍZÍME VÁM:
- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu již od roku 1896
- možnost profesního růstu
- výkonnostní, vánoční a věrnostní prémie
- příspěvek na dopravu
- závodní stravování
- po 1. roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

Kontaktní osoba: Jaroslava Melgerová
Telefon: 374 702 199
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj