• P
  • Údržbářské práce/topič

Údržbářské práce/topič

Zaměstnavatel: Dům s pečovatelskou službou
Kostelní 526

ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE/TOPIČ
Pracovní náplň:
- domovnické práce včetně odborných řemeslných prací při opravách a údržbě
objektu a technického vybavení, například údržbářské práce, zahradnické,
sklenářské, zednické a zámečnické práce
- obsluha kotlů nízkotlaké kotelny III. kategorie
Pracovní poměr: 0,5 úvazku, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Platová třída: 4 (výše konečné hrubé mzdy 12.000 Kč), odměny za práce nad rámec
pracovních povinností
Možný nástup: ihned, nebo dle dohody
Kvalifikační předpoklad:
- minimálně střední vzdělání s výučním listem (vyučení v řemeslném oboru
výhodou)
Požadavky na uchazeče:
- občan ČR (nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR)
- fyzická osoba, která dosáhla věku alespoň 18 let
- plná svéprávnost
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- technická zručnost
- schopnost samostatného rozhodování i týmové práce
- flexibilita a spolehlivost
- pečlivost, systematičnost, důslednost
- loajalita vůči zaměstnavateli
- řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič
- bydliště v místě výkonu práce výhodou
Bližší informace poskytne Bc. Martina Motejlková, ředitelka Domu
s pečovatelskou službou Svoboda nad Úpou, na tel: 739 934 545, nebo na emailu:
reditel@dps-svoboda.cz

Kontaktní osoba: Martina Motejlková
Telefon: 739934545
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj