• P
  • Stavební technici - stavbyvedoucí

Stavební technici - stavbyvedoucí

Zaměstnavatel: Stavební podnik spol. s r.o.
Lubenská 2013

Náplň práce: kompletní dohled nad výrobou, řízení, koordinace a realizace činnosti na stavbě, řízení kolektivu na stavbě, zodpovědnost za dodržování technologických postupů, BOZP předpisů a všech příslušných norem, koordinace práce dodavatelů stavby (včetně objednávek a dodávek materiálu).
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření, organizační a komunikativní schopnosti, spolehlivost, časovou flexibilitu, řidičský průkaz sk. B. Pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve stavebnictví výhodou, ale ne podmínkou (ZAUČÍME).
Nabízíme: zaměstnání na HPP, nástup možný ihned či dohodou, finanční ohodnocení tř.7 - 27.500 Kč + osobní ohodnocení (měsíční prémie v závislosti na výsledcích).
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 777612217 nebo e-mailem koncekova@sprako.cz

Kontaktní osoba: Iva Končeková
Telefon: 777612217
Pozice určená pro region: Středočeský kraj