• P
  • P
  • Elektrikáři

Elektrikáři

Zaměstnavatel: AR-NET Service s.r.o.
Ruská 398

1. kontakt e-mailem: tereza@ar-net.cz

Pracovní náplň:

Dle pracovního zařazení:
- obsluha a montáže rozvodných zařízení
- obsluha a montáže rozvodných zařízení MaR
- práce s kabeláží silnoproud / slaboproud
- drobné IT práce
- zjištění závad a jejich oprava zařízení
- kontrola a údržba strojních zařízení
- vedení administrativy o poruchách, opravách a revizích
- práce s technickou dokumentací
- spolupráce s kolegy

Jste vyučení elektrikáři a máte platnou vyhlášku 50/1978? Rádi byste stabilní zaměstnání s možností postupu? Rádi děláte pořád něco jiného a chcete si vydělat pořádné peníze ? Rádi se učíte novým věcem a jste samostatní? Je tu příležitost pro každého kdo se vyzná v rozvaděčích a ve slaboproudu od počítačových sítí až po automatizaci !

Pro úspěšnou společnost, špičku ve svém oboru, hledáme :

ČLOVĚK CO SE VYZNÁ V ELEKTRICE - NÁSTUPNÍ MZDA 30 000 Kč

Co požadujeme?
- výuční list v elektro oboru
- platná vyhláška 50/1978 Sb.
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B
- volná pracovní doba

Co nabízíme?
- v rámci firmy se můžete vypracovat a povýšit
- pravidelné navyšování mzdy každoročně
- služební automobil

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 37 000 Kč

Nástup možný ihned!

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Elektrikáři
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj