• P 
  • P 
  • Údržbář elektro 

Údržbář elektro

Zaměstnavatel: ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.
Budovatelů 482

Místo výkonu práce: Budovatelů č.p. 482, 538 43 Třemošnice
Pracovní náplň: práce v oddělení elektroúdržby, provádění preventivní a periodické údržby, zodpovědnost za bezproblémový chod oddělení.
Požadovaný profil: SOU - vyučení v oboru elektrikář / SŠ, praxe v údržbě - výhodou, ne podmínkou, osvědčení k vyhlášce 50/78 Sb. § 6 (§ 8 výhodou), samostatnost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem, manuální zručnost a pečlivost.
Nabízíme: Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti - již 25 let na trhu, Náborový příspěvek 10 000 Kč, Odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího mzdového růstu, 5 týdnů dovolené, Věrnostní dovolená a věrnostní příspěvek za odpracované roky, Motivační program, Docházkový bonus, Odměny za zlepšovací návrhy, Příspěvek za doporučení nového zaměstnance.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Dotace zaměstnavatele na stravování ve firmě, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, sportovní a wellness aktivity pro zaměstnance, odměny při životních jubileích, vánoční dárek, vitamin C.
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 15 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně - Personální odd. společnosti, Budovatelů 482, Třemošnice. Středa 13 - 15 hod.. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

odpovědět
Údržbář elektro
Kontaktní osoba: Hana Dvořáková
Telefon: 466 254 650, 734 674 725
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj