• P
  • ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE KOLEJOVÝCH KONSTRUKCÍ

ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE KOLEJOVÝCH KONSTRUKCÍ

Zaměstnavatel: DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.
Dolní 3137

Nástup dle domluvy. Kontaktní osoba Bc. Zdeněk Doleček, DiS, tel. 777 817 147, e-mail: dolecek@dtvs.cz (osobní nebo telefonický kontakt mezi 7:00-15:00 hod.). Pracovní doba: Po-Pá ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod. Pracoviště: Dolní 100 Prostějov.
Požadujeme: výuční list ze strojírenského nebo technického oboru, obor strojní mechanik výhodou, svářečský průkaz na sváření obalovanou elektrodou nebo pod ochranným plynem podmínkou, orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou, praxe v oboru výhodou, státní svářečské zkoušky nebo paličský průkaz výhodou, vazačský a jeřábnický průkaz typu B výhodou.
Náplň práce: montáž železničních a tramvajových výhybek a objektů, výpomoc při montáži stavěcích skříní, demontáž předaných výhybek a vyvážení do expedice, doprava a manipulace s materiálem.
Nabízíme: náborový příspěvek 30 000,- Kč, 5 týdnů dovolené, odměna 600,- Kč za odpracovanou dobu (za odpracování měsíčního fondu pracovní doby), dopravné (v případě bydliště mimo Prostějov) - dle vzdálenosti od Prostějova, stravné (cena standardního jídla je 27 Kč), individuální zaměstnanecký benefit ve výši 6 000,- Kč za rok (Sodexo Flexi Pass karta/penz. připojištění), odměny při životních či pracovních jubileích, letní rekreace pro děti zaměstnanců zdarma, vzdělávání pracovníků (jazykové kurzy, odborná školení), věrnostní odměny za každých odpracovaných 5 let (za 1 rok 1 000 Kč).

Kontaktní osoba: Zdeněk Doleček
Telefon: 777 817 147
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj