• P 
  • P 
  • STAVBYVEDOUCÍ 

STAVBYVEDOUCÍ

Zaměstnavatel: Neat Houses-Dřevostavby s.r.o.
Trávnická 2210

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Staněk, tel.: 739 240 474 (volat Po-Pá 8:00-14:00 hod.), e-mail: stanek@neathouses.eu. Pracovní doba: Po-Pá: 7:00-15:30 hod. (pracovní doba bude upřesněna po telefonu, nebo na osobní schůzce). Pracoviště: dle zakázky (Jihomoravský, Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský, Vysočina, Pardubický kraj).
Požadujeme: praxe na obdobné pozici minimálně 4 roky, řidičský průkaz sk. B, vzdělání se stavebním zaměřením, spolehlivost, dochvilnost.
Náplň práce: plánování a zpracování harmonogramu ohledně průběhu stavby, organizování a zabezpečení realizace díla, přebírání od investora staveniště na základě písemného protokolu, odpovědnost za staveniště po celou dobu realizace díla, organizování závozu materiálu a dodávek na stavbu, odpovědnost za udržování pořádku a činnost na staveništi po dobu stavby, včetně BOZP a požární ochrany, organizování kontrólních dní na stavbě, zodpovědnost a řešení případných reklamací na díle, přebírání od externích dodavatelů odvedenou práci.
Nabízíme: mimořádné odměny, poskytnutí zdravotního volna, stravenky, příjemné pracovní prostředí, výkonostní bonus, auto pro služební účely, mobil a výpočetní technika

odpovědět
STAVBYVEDOUCÍ
Kontaktní osoba: Ladislav Staněk
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj