• P
  • Mezinárodní/Evropský svářečský inženýr EWE/IWE

Mezinárodní/Evropský svářečský inženýr EWE/IWE

Zaměstnavatel: Pars Komponenty s.r.o.
Malá strana 451

z: 11.6.2021, a: 11.8.2021- nástup možný ihned

Pracovní náplň:
svářečský dozor ve smyslu normy ČSN EN ISO 14 731 - "Svářečský dozor - Úkoly a odpovědnosti" a garantovat jakost svařování podle norem ČSN EN ISO 3834 - 2 až 4 "Požadavky na jakost při tavném svařování kovových materiálů", ČSN EN 1090"
Požadujeme:
Certifikát IWE - international welding engineer
Certifikát EWE - european welding engineer
Certifikát odborné způsobilosti provádět vizuální zkoušení (VT) dle EN ISO 9712:2012
Certifikát odborné způsobilosti provádět kapilární zkoušení (PT) dle EN ISO 9712:2012
Certifikát odborné způsobilosti svářečského dozoru pro ČD V95/5
Certifikát odborné způsobilosti svářečského dozoru pro SD (vydaný slovenským dopravným úradom)
Certifikát odborné způsobilosti pro VT a PT pro Slovenské Dráhy (vydaný slovenským dopravným úradom)

Zázemí rodinné firmy s tradicí, zajímavé platové ohodnocení, free days, možnost osobního rozvoje, příspěvky na stravné, podnikový právník

Životopisy zasílejte na e -mail: reznickova@parskomponenty.cz. Telefonický kontakt od 9-15 hod - 724 328 650

Kontaktní osoba: Romana Řezničková
Telefon: 724 328 650
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj