• P
  • Jeřábník/jeřábnice - vazač

Jeřábník/jeřábnice - vazač

Zaměstnavatel: BETONIKA spol. s r.o.
Lobodice 221

Náplň práce:
Obsluha jeřábu MB1645, nakládka a uložení výrobků na skládky a expediční vozidla. Ošetřování výrobků na skládce. Kontrola a správa svěřeného zařízení. Komunikace s oddělením expedice a výroby.

Požadujeme:
Spolehlivost, samostatnost a ochota svědomutě plnit svěřené úkoly, časová flexibilita.
Jeřábnický průkaz, vazačský průkaz, výhodou - strojnický průkaz nebo průkaz VZV. Praxe na pozici jeřábníka - výhodou.

Nabízíme:
Smlouvu s možností prodloužení, 25 dnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, možnost získání náborového příspěvku

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: anna.kunova@betonika.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 07,00 - 14,00hod.) na čísle 602 731 676 - pan Otáhal nebo 602 737 565 paní Kunová
- osobně (v pracovní dny 07,00 - 14,00hod.) na adrese: BETONIKA spol. s r.o., Lobodice č.p. 221, 751 01 Tovačov

Požadujeme
Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz, Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka

Kontaktní osoba: Anna Kunová
Telefon: 602737565
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj