• P
  • Svářeči Fe

Svářeči Fe

Zaměstnavatel: Pars Komponenty s.r.o.
Malá strana 451

z: 11.6.2021
Metody svařování:
- Ocel a nerez - metodami MAG (135) a TIG (141)

Podmínka - certifikáty svářečů (vydány v systému CWS ANB)
- EN ISO 9606-2
- EN 278-1 (EN ISO 9606-1)
Náplň Práce:
Ruční a strojní řezání kyslíkem na předepsané rozměry.
Svařování konstrukcí z plechů, tyčí, profilů a trubek z oceli skupiny 1 a 3 a dle CR ISO 15608 ve všech polohách s požadavkem vizuální kontroly.
Svařování dynamicky namáhaných konstrukcí z plechů, tyčí, profilů a trubek skupiny 1 a 3 dle CR ISO 15608 ve všech polohách s požadavkem vizuální kontroly jakosti sváru.

Požadavky na zaměstnance :
- znalost čtení výkresové dokumentace
- praxe s ručním broušením

Zázemí rodinné firmy s tradicí, zajímavé platové ohodnocení, free days, možnost osobního rozvoje, příspěvky na stravné, podnikový právník

Životopisy zasílejte na e -mail: reznickova@parskomponenty.cz. Telefonický kontakt od 9-15 hod - 724 328 650

Svářeči Fe
Kontaktní osoba: Romana Řezničková
Telefon: 724 328 650
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj