• P
  • ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA - TOPIČ/TOPIČKA

ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA - TOPIČ/TOPIČKA

Zaměstnavatel: Charita Konice
Bohuslavice 9

Kontaktní osoba Mgr. Pavlína Pašová, 739 524 365 (volat 7:00-14:30), e-mail: pavlina.pasova@konice.charita.cz. Pracoviště: Bohuslavice. Pracovní doba: Jedná se o práci v jednosměnném provozu - 8 hodinové denní směny+služby o víkendech a svátcích.

Náplň práce: Jedná se o údržbářské a topičské práce v Domě pokojného stáří Bohuslavice - domov pro seniory, zajištění plynulého chodu kotelny, obsluhu kotlů na uhlí, obsluhu tlakových nádob, údržbu a opravy v domově, manipulaci s odpadem, údržbu zahrady a vozidel atd. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, empatii a přátelský přístup ke starým a nemocným občanům. Svářečský průkaz výhodou.
Nabízíme: zázemí stabilní církevní neziskové organizace, pracovní poměr na 1,00 úvazku na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, po dvou letech možnost smlouvy na dobu neurčitou, zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné), zajistíme potřebné školení,nástup od srpna 2021 nebo dle dohody.

Kontaktní osoba: Pavlína Pašová
Telefon: 739 524 365, 582 383 505
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj