• P
  • Stavebně-technický dozor, stavbyvedoucí

Stavebně-technický dozor, stavbyvedoucí

Zaměstnavatel: Expedo s.r.o.
V Kasárnách 909

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: V Kasárnách č.p. 909, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Staňte se součástí stabilní firmy Expedo s.r.o. s historií přes 13 let. Aktuálně máme 160 zaměstnanců v 7 státech EU. Jsme především online prodejci nábytku.
Naše dceřiná firma Expedo real s.r.o. realizuje každý rok výstavbu okolo 3 projektů pro naše vlastní užití jsou to především sklady a administrativní budovy ale i menší bytové domy o pár bytových jednotkách pro naše zaměstnance.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- řízení a organizace stavebně montážních prací (spíše menší projekty), přímé řízení vlastních pracovníků (menší počet max 5) i pracovníků subdodavatelských firem
- dodržování a kontrola technologických postupů a kvality prováděných prací
- vedení stavebního deníku, účast na kontrolních dnech investora
- provádění a kontrola zápisů do stavebních deníků subdodavatelů
- provádění prací s ohledem na dodržování platné legislativy, předpisů BOZ, PO
- dodržování vnitřních předpisů společnosti, plánů jakosti, smluvních podmínek, dílčích termínů i konečného termínu stavby, spoluodpovědnost za ekonomiku projektů

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ stavební, pozemní stavitelství, autorizace ČKAIT pozemní stavby výhodou
- odborné znalosti v oblasti stavebních prací
- právní rozhled - znalost stavebního zákona a souvisejících předpisů
- schopnost technického a ekonomického řízení stavby
- schopnost týmové práce, organizační schopnosti
- dobrá znalost práce s PC: MS Office (Word, Excel), znalost rozpočtářského SW KROS vítána
- řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:
- uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i

Kontaktní osoba: Martina Kašparová
Telefon: 737 446 573
Pozice určená pro region: Pardubický kraj