• P
  • Svářeč

Svářeč

Zaměstnavatel: MORAVIA ŘETĚZY a.s.
Hulínská 1799

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: svařování strojírenských dílců, práce s výkresovou dokumentací
- Požadavky: vyučení / případně rekvalifikace v technickém oboru, svářečský průkaz CO2, může být i krátkodobě propadlý (firma zajistí školení) praxe ve strojírenské výrobě na pozici svářeče, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, loajalita, manuální zručnost a pečlivost
- Výhodou bude znalost svařování metodou TIG
- pracovní doba především na ranní směnu (odpoledne jen v případě mimořádných zakázek)
- Nabízíme: smlouva na dobu neurčitou, příspěvek na stravování, každoměsíční bonus za 100% docházku, nástup možný ihned nebo dle dohody
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz

Svářeč
Kontaktní osoba: Jitka Vašinová
Telefon: 573 360 365
Pozice určená pro region: Zlínský kraj