• P
  • Autoklempíři/Karosáři (přípraváři)

Autoklempíři/Karosáři (přípraváři)

Zaměstnavatel: AUTOKLEVER spol. s r.o.
Hřbitovní 996

z: 09.04.2021
Vaší hlavní náplní bude lícování karosérii, vyhledávání deformit karosérií, oprava a výměna deformovaných dílů.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- SOU vyučení v oboru
- praxi v oboru, praxe v oblasti diagnostiky vozidel
- řidičský průkaz sk. B
- platný svářečský průkaz
- spolehlivost, samostatnost a loajalitu
- trestní bezúhonnost
CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
- práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném kolektivu, dynamickém kolektivu
- zázemí moderní, prosperující společnosti
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení a benefity
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby,
Kontakt: e-mail: kariera@autoklever.cz

Požadujeme
Zkoušky svařování

Kontaktní osoba: Kontakt:
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj