• P
  • ÚDRŽBÁŘ/KA MANIPULAČNÍ TECHNIKY

ÚDRŽBÁŘ/KA MANIPULAČNÍ TECHNIKY

Zaměstnavatel: BC LOGISTICS s.r.o.
Moravní 1636

Náplň práce: Provádění údržby manipulační techniky (VZV, RETRAK) a jiných zařízení v souladu
s u'držbovy'mi plány. Odstraňování poruch a technických závad na modemím strojním vybavení. Provádění
preventivních kontrol a odpovědnost za technický stav zařizení. Evidence poruch a vedení záznamy v
provozní dokumentace zařizení. Jednosměnný provoz.

Požadavky:
- SO / SŠ vzdělání
- ŘP sk. B — aktivní řidič
- Zkušenosti s údržbou strojů výhodou
- Schopnost řešit úkoly samostatně a svědomitě, vlastní iniciativa vitána
- Dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost a trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- Zázemí stabilní české firmy
- Stravenky v hodnotě 100.-
- Příspěvek na penzijní spoření dle platné kolektivní smlouvy
- Možnost individuálního plánování čerpání fondu pracovní doby a tomu odpovídajicí výdělek
- Kvartální odměny, u vybraných pozic 13. a 14. plat
- Příplatky nad rámec zákoníku práce
- Odborné vzdělávání a zvyšování kvalifikace hrazené zaměstnavatelem (jazykové kurzy, průkaz VZV apod.)

Kontaktní osoba: Dominika Sojáková
Telefon: 606 702 494
Pozice určená pro region: Zlínský kraj