• P
  • STAVBYVEDOUCÍ

STAVBYVEDOUCÍ

Zaměstnavatel: Pirell s.r.o.
Husova 690

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Husova č.p. 690, Parník, 560 02 Česká Třebová 2 + práce po celé ČR
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- příprava a realizace staveb
- řízení mistrů a skupin při údržbě a rekonstrukci železničního spodku a svršku nebo tramvajových drah po celé ČR
POŽADUJEME:
- VŠ nebo SŠ stavebního, nejlépe dopravního zaměření
- praxe vítána
- řidičský průkaz sk. B
- uživatelská znalost PC (office, e-mail)
- autorizace (autorizovaný inženýr v oboru dopravní stavby nebo autorizovaný technik v oboru dopravní stavby se specializací na kolejovou dopravu)
NABÍZÍME:
- zajímavé měsíční ohodnocení
- zajištění potřebné certifikace a kurzů v hodnotě až 250 000 Kč
- profesní růst
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- náborový příspěvek 25 000 Kč, který Vám vyplatíme během prvního roku
- služební telefon, služební automobil, notebook
KONTAKT: telefonicky 7 - 15 hodin nebo e-mailem
Kuběnková Zuzana Ing., tel.: 775 855 453, e-mail: kubenkova@pirell.cz

Kontaktní osoba: Zuzana Kuběnková
Telefon: 775 855 453
Pozice určená pro region: Pardubický kraj